W czym można podawać kawę?

Wyposażenie jadalni to nie lada wyzwanie dla każdej gospodyni domowej, ponieważ w dzisiejszych czasach stołowa zastawa zawiera nie tylko klasyczne elementy, ale również sporo nowości z uwagi na fakt, iż powstaje wiele niezwykle interesujących dan, które wymagają odpowiedniego podania. W świecie napoi również przechodzi rewolucja, ponieważ filiżanki do kawy zaczynają mieć bardzo dużą konkurencję, jednak ich pozycja wydaje się niezagrożona. W czym jednak można obecnie podawać kawę?

Filiżanki

Przez wiele lat porcelanowe filiżanki kawowe nie miały sobie równych, ponieważ wypijana z nich kawa zawsze smakuje wyśmienicie, a takie element wystroju wnętrza nadaje mu elegancji oraz szyku. Obecnie filiżanki do kawy Concept Store można kupić nie tylko w czystej postaci, ale również z różnymi napisami czy też bardzo ciekawymi zdobieniami.

Szklanki

Niektóre rodzaje kaw wymagają użycia specjalnych szklanek, jednak nigdy nie zastąpią one tradycyjnych filiżanek do kawy. W szklankach najczęściej podaje się kawę latte, natomiast do porcelanowych filiżanek kawowych zawsze wlewa się espresso, a także cappuccino, do których wysokie szklanki absolutnie nigdy nie będą pasować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *