Jak nadać wnętrzu więcej blasku?

Kiedy urządzamy naszą przestrzeń liczy się każdy szczegół. Drobne dodatki na stole, porcelanowe figurki na szafkach, świeczniki, serwetki, czy choćby wazony dekoracyjne, które mogą służyć temu celowi nawet bez włożonych w nie kwiatów.

Oryginale pomysły na upiększanie mieszkania

Dostępne w różnych kolorach, kształtach i wielkościach ozdobne wazony idealnie pasują do każdej, nawet najbardziej niezwykłej koncepcji. Wykonane z różnego rodzaju tworzywa: od plastikowych, tanich wersji po ceramiczne i szklane, ręcznie zdobione piękności, którymi wielu chciałoby wykorzystać, aby nadać swoim czterem kątom blasku.

Na szczególną uwagę w tym względzie zasługują wysokie wazony dekoracyjne Concept Store. Ich długie, smukłe kształty sprawiają, że miejsce, w którym zostaną postawione nabiera aury dostojeństwa i subtelnego wdzięku.

Inne przypominają szklane bańki, w których niegdyś przechowywało się i podawało wino w tawernach albo wykonywano prowizoryczny świecznik. Z długimi szyjkami nadają się świetnie do samodzielnego postawienia na kuchennej szafce.

Bogata oferta wazonów ozdobnych pozwala na szerokie pole manewru dla kreatywnej duszy, pragnącej, aby jej mieszkanie zamieniło się w przytulny zakątek pełen wyrazu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *